update: 2009.12.06. ~ Képek , eredmények / Photos, results

Österreichischer Veteranenchampion (várományos),  Hungária Veteran Champion, Hungária Show Champion, Hungária Junior Champion
Midnight Sun Nymph
"NESSIE"

( HJCH Fieldvalley's Nixon ~ Midnight Sun Black Label )
 

Született / D.o.B. : 2001. 01. 20.

Tenyésztő / Breeder: Kiss Zoltán
www.midnightsun.hu

 

Eredmények / Results:

HPJ, Best Junior, Horvát Junior Winner, Derby Győztes / Derby Winner, CAC, CAC-YU, CAC-SZLO, CACA, 
CACIB, res.CACIB, BOB, BOG II., BOG III.,
Best Veteran (Niederösterreichische Retrievertrophy, Tata Speciality Show, Tata ClubWhow 2009.)

Tenyészszemle / Permission for breeding, Képességvizsga / Working ability test

Csípő, Váll, Könyök Dysplasia: MENTES / HD, OD, ED : A-0 (Dr. Juhász Tamás)

PRA, Katarakta: MENTES/ FREE (Dr. Pórfy Tünde)

teljes fogazat / full dentition

Wels CACIB, 2009. 12. 05. 

"She is just a lovely 9 years old Veteran bitch. I wish her good health and a long life! Thank you for showing!"

judge: Kiss Zoltán

Nessie's special show results for me

Wels CACIB, 2009. 12. 05.  ~ Best Veteran  ~ Kiss Zoltán  ~ (Midnight Sun Kennel)

Tata Club Show, 2009. 09. 26. ~ CAC, Best Veteran  ~ Anja Verbeek  ~ (Farbourne Kennel)

Szekesfehervár CACIB, 2009. 06. 20.  ~ CAC, Best Veteran  ~ Gyárfás Marianne  ~ (Sáregresi Kennel)

Tata Speciality Show, 2009. 04. 18.  ~ CAC, Best Veteran  ~ Piera Zerbi ~ I (Acerbis Kennel)

Katzelsdorf Niederösterreichische Retrievertrophy, 2008. 09. 28.  ~ Best Veteran ~ Mr Martin O'Donoghue ~ IRL (Philipstown Kennel)

Tata Club Show, 2005. 05. 01.  ~ CAC ~ Ms Sheila Wallington ~ GB (Balnova Kennel)

Budapest Club Show, 2004. 12. 04. ~ Excellent 2., res.CAC ~ Linda Heron  ~ GB  (Brigburn Kennel)

Maribor (SLO) CACIB, 2004. 09. 18. ~ CAC-Szlo ~ Henric Fryckstrand ~ Swe (Dewmist Kennel)

Pozsony CACIB, 2003. 08. 17. ~ Excellent 4. ~ Jef Verrees ~ B (Lucifer's Delight Kennel)

Oberwart (A) CACIB, 2003. 07. 12. ~res.CACA, res.CACIB ~ Peter Berchtold ~ A (Starchant Kennel)

Wieselburg (A) CACIB, 2003. 04. 05. ~ CACA, CACIB, BOB  ~ Beate Ting  ~ D (Romney's  Kennel)

Pozsony (SLO) Retriever Club Show , 2003. 02. 15.~ Excellent 4. ~ Eva Mjelde ~ N (Surprising's Kennel)

 

 

Pedigree

AM.CH. Dickendall Arnold ´88-´02

Hawksmoors Ravens Flight ´88

Cambremer Jazzmine ´94

Charway Uncle Tom ´87

SH, GBCH Cambremer All That Jazz ´87

Fieldvalley's
Francine Mertoun
´92

 

NCH
Lundsidens Alex
'83

Hips: A

Licithas Bianco ´76 

AM, CAN, NUCH Trewinnard Angie Baby ´82

NCH
Fieldvalley's Alina Mertoun
´88

Hips: A

NCH Surprising's Montgomery ´80
Hips: A

NUCH Cambremer Bianca ´86

(5xCAC, 2xres. CAC, CACIB)
Midnight Sun Black Label ´95

MULTI CH, ICH
Cambremer Royal
Musician
´92

Poolstead Pretentious at Rocheby ´85

GB.CH. Rocheby Acorn ´85

GBCH Kupros Master Mariner ´83

Cambremer Montclaire ´81

NL, D, VDHCH
Sandylands King Fisher ´87

GBSHCH Bradking Cassidy ´77

GBSHCH Sandylands Rum Baba ´80

FIN.CH.
Hirsipirtin Emma ´82

Kupros Kassidy ´89

Hirsipirtin Amanda ´89
 
 
 
Nessie kiállítási eredményei / Show results:
 
Kiállítás: Bíró: Osztály: Eredmény:
Wels CACIB, 2009. 06. 20. Kiss Zoltán
*Midnihgt Sun Kennel*
veteran Vorzüglich 1, Best Veteran
Tata Club Show, 2009. 09. 26. Anja Verbeek
*Farbourne Kennel*
veteran K1/Exc1., Best Veteran
Székesfehérvár CACIB, 2009. 06 20. Gyárfás Marianne
*Sáregresi Kennel*
veteran K1/Exc1., Best Veteran
Kaposvár vadászkutya CAC, 2009.06.14. Korózs András (H) veteran K1/Exc1., Best Veteran
Tata Speciality Show, 2009. 04 18. Piera Zerbi ( I )
*Acerbis Kennel*
veteran K1/Exc1., Best Veteran
Pápa CAC, 2009.04.05. Dr. Jakkel Tamás (H) veteran K1/Exc1., Best Veteran
Graz CACIB, 2009.03.07. Agnes Garami Kerte (IZR) veteran Vorzüglich 1, Best Veteran
Katzelsdorf NÖ Retrievertrophy, 2008.09.28. Mr. Martin O'Donoghue (IRL)
*Philpstown Kennel*
veteran Vorzüglich 1, Best Veteran
Tata Klubkiállítás, 2005. május 1. Ms Sheila Wallington (GB)
*Balnova Kennel*
champion K1, CAC
Budapest Klubkiállítás, 2004. december 5. Linda Heron (GB)
 *Brigburn Kennel*
champion K2, res.CAC
Maribor CACIB, 2004. szeptember 18. Henric Fryckstrand champion K1, CAC
Nagyvázsony vadászkutya CAC, aug.29. Dr. Simonfy Miklós champion K1, CAC
Debrecen CACIB, 2004. augusztus 22. Dr. Szilágyi Judit champion K1, CAC
Budapest CACIB, 2004. február 1. Henric Fryckstrand (S) champion K1, CAC, res.CACIB
Budapest CACIB, 2004. január 31. Dr. Ernesto Capra ( I ) champion K1, CAC, CACIB, BOB, BOG III.
Wels CACIB, 2003.december 06. A.W.van Luisk-Grevelink (NL) champion K1, CACA, res.CACIB
Budapest Derby, 2003. november 22. Jarmer Sigrid (A)
 
champion K1, CAC
Pozsony Eu., 2003 október 04. J. V. Furiosi (I) nyilt K
Kalocsa CAC, 2003.szeptember 28. Gyárfás Marianne
*Sáregresi Kennel*
nyilt K1, CAC, BOB, BOG II.
Kecskemét Klubkiállítás
2003.szeptember 14.
Ms. Anne Liland (N)
Ms. Judith Charlton (GB)
nyilt K
Kecskemét CACIB,2003.szeptember 13. Filip Jonsson (S)
 
nyilt K3
Pozsony CACIB, 2003.augusztus 17. Jef Verrees (B)
*Lucirer´s Delight Kennel*
nyilt K4
Esztergom CAC, 2003.augusztus 10. Gyárfás Marianne
*Sáregresi Kennel*
nyilt K1,CAC, BOB
Szeged CAC, 2003.augusztus 03. Dr.Szilágyi Judit nyilt K2, res.CAC
Győr CAC, 2003. július 20. Gyárfás Marianne
*Sáregresi Kennel*
nyilt K1, CAC
Oberwart (A) CACIB, 2003.július 12. Peter Berchtold (A)
*Starchant kennel*
nyilt K2, r.CACA, r.CACIB
Nagykanizsa CAC, 2003.július 6. Dr.Szilágyi Judit nyilt K1, CAC, BOB, BOG II.
Papa CACIB, 2003. június 14. Kardos Vilmos nyilt K1, CAC, CACIB
Nagyvázsony CAC, 2003. június 8. Nagy István
*Malomközi Kennel*
nyilt K1,CAC
Backa Topola(YU) CACIB,2003.máj.18. Kardos Vilmos nyilt K1,CAC,res.CACIB
Keszthely CAC, 2003.május 4. Jakkel Tamás nyilt K1, CAC, BOB
Szilvásvárad CACIB, 2003.április 19. Gyárfás Marianne
*Saregresi Kennel*
nyilt K1, CAC
Wieselburg (A) CACIB, 2003.április 5. Beate Ting (D)
*Romney´s Kennel*
nyilt K1, CACA, CACIB, BOB
Graz (A) CACIB, 2003. március 1. Jef Veeres (B)
*Lucifer´s Delight Kennel*
nyilt K2, res.CACA
Pozsony Retriever Klub Kiállítás
2003.febr.15. (SLO)
Eva Mjelde (N)
*Surprising´s Kennel*
nyilt K4
Budapest Derby, 2002. november 16. Kiss Zoltán
*Midnihgt Sun Kennel*
növendék K1, CAC, Derby Winner
Budapest CACIB, 2002. október 13. Jolanda Vandoni Furiosi (I) növendék K1, CAC, res.CACIB
Kaposvár CAC, 2002. október 6. Czeglédi Attila növendék K1, CAC, BOB, BOG II.
Szentendre CAC, 2002. szept.29. Dr. Simonfi Miklós növendék K1, CAC
Kecskemét CAC, 2002.szept.14. Jef Veeres (B)
*Lucifer´s Delight Kennel*
növendék K2, res.CAC
Pápa CAC, 2002.aug.11. Korózs András növendék K1, CAC
Székesfehérvár CAC , 2002.júl.28. Czeglédi Attila növendék K2, res.CAC
Zalaegerszeg CACIB, 2002.júl.14. Nagy István
*Malomközi Kennel*
növendék K2, res.CAC, res.CACIB
Bp. OMSE CAC, 2002.jún.29. Erdős László növendék K2, res.CAC
Pécs CACIB, 2002.jún.16. Korózs András fiatal K1, HPJ, Fiatal Győztes, Best Junior
Donji Miholjac (HR) CACIB
2002. júnuzs 15.
Nagy István
*Malomközi Kennel*
fiatal K1, Fiatal Győztes, Best Junior
Sárvár CAC, 2002.jún.2. Gyárfás Marianne
*Saregresi Kennel*
fiatal K1, HPJ
Nagykanizsa CAC, 2002.máj.12. Dr. Szilágyi Judit fiatal K1, HPJ
Mosonmagyaróvár CAC, 2002.máj.5. Petik Zsuzsanna fiatal K1, HPJ, BOB